Hakkımızda

Antalya’nın Manavgat ilçesinde 2008 yılından bu yana zeytinyağı üretimi yapan bir aile şirketiyiz. Üretim tesisimizde 2000 m2 si kapalı olmak üzere, toplamda 10.000 m2 alanda faaliyet göstermekteyiz. Zeytinyağı üretiminde en yüksek teknolojiye sahip , sadece fiziksel işlemleri barındıran ‘’continiue’’ dediğimiz çift fazlı sistem kullanarak, günlük 120 ton sıkım ve 250 ton depolama kapasitesiyle çalışmaktayız. Tescillenmiş markamız olan manatolia olive oil markasıyla ürettiğimiz natürel yağ ve natürel sızma zeytinyağını, 2008 yılından bu yana tüketiciyle buluşturmaktayız.

Misyonumuz

Türk Gıda Kodeksi Zeytinyağı Tebliğine uygun, iyi hijyen uygulamalarını barındıran, taklit ve tağşişten uzak bir üretim yapmak bizim tüketiciye karşı en büyük sorumluluğumuzdur. Proses sonunda ortaya çıkan zeytinyağının besin değerinin maksimum olmasını sağlamak, lezzet ve aroma bileşenlerinin en doğal şekilde korunması ve sağlık açısından besleyiciliği yüksek, aynı zamanda fonksiyonel bir ürün elde etmek de en önemli misyonlarımızdandır.

Vizyonumuz

Biz manatolia olive oil ailesi olarak zeytinin bize verilmiş en büyük doğa mucizelerinden biri olduğuna inanıyoruz ve yıllardır bu bilinçle çalışıyoruz. Öyle bir meyve düşünün ki fiziksel işleme tabi tutulduğunda tek bir zerresi bile çöp olmayacak kadar kıymetli ve kullanılabilir olan… İşte biz de bu düşünce ile hem doğaya zarar vermeden hem de zeytini israf etmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Zeytinyağının en yararlı, en doğal hali olan ‘’zeytin suyu’’ dediğimiz natürel sızma zeytinyağının içinde bulundurduğu fenolik bileşikleri, değerli bileşenleri, E vitamini kaynaklarını işlem esnasında maksimum derecede koruyarak, üretiyoruz. Bu konuda gıda kalite-kontrolümüzün sağlanabilirliği için en büyük rakibimiz kendimiz. Sıklıkla numuneler alarak ar-ge faaliyetleriyle yağımızın kalitesini her daim bir üst seviyeye çıkarmak ise bizim en büyük gayemiz.

Manatolia Olive Oil